Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informujemy, iż w 2018 r wprowadzamy do obrotu pięć nowych produktów. Nowe produkty podobnie jak produkty z obecnej oferty zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Jesteśmy przekonani, że nowe produkty podobnie jak obecne zostaną przez Państwa docenione ze względu na ich wysoką efektywność przekładającą się na wysokość oraz jakość plonu przy relatywnie niskim koszcie zastosowania na hektar. Poniżej przedstawiamy nowe produkty wraz z ulotkami do pobrania. 

1) NANOPLANT PROFI pierwszy w Europie nawóz rolniczy wykonany w technologii NANO z certyfikatem FRAUNHOFER IKTS w Dreźnie, potwierdzającym, że produkt zawiera ponad 50% cząsteczek o wymiarach poniżej 100 nanometrów (to jest, zgodnym z definicją określoną przez Komisję Europejską w Zaleceniu nr 2011/696/UE). Dzięki zastosowaniu technologii NANO składniki z produktu NANOPLANT są wykorzystane przez rośliny w 100 %-ach, a pełen efekt działania produktu uzyskujemy już po 1 - 2 godzinach od zastosowania. NANOPLANT, który można stosować w mieszaninach ze wszystkimi środkami nalistnymi, utrzymuje metabolizm roślin na wysokim poziomie przez cały okres wegetacji. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką oraz artykułem nt. produktu.

2) HARDY SLpłynny koncentrat krzemowo - potasowy do stosowania nalistnego z dodatkiem ekstraktu z alg Ascophyllum nodosum, Laminaria sp. i in. Zastosowanie kompozycji aktywnych form Si oraz K, wspartych koncentratem bioaktywnych związków organicznych, zapobiega skutkom stresów, zmniejsza podatność na wyleganie, ogranicza uszkodzenia przez owady gryzące, zmniejsza presję chorób grzybowych, intensyfikuje fotosyntezę i syntezę węglowodanów, białek i tłuszczy.

3) PHYLGREEN MIRA - jest płynnym produktem zawierającym ekstrakt algowy Phylgreen ,wzbogacony wbor, molibden oraz magnez i azot do stymulowania kwitnienia i zawiązywania owoców. Phylgreen mira poprawia ilość ale przede wszystkim jakość kwiatów oraz zawiązywanie owoców,podnosi tolerancje na sytuacje stresowe (susza,zasolenie,temperatura). Bor(B) podnosi płodność pyłku i zapobiega problemom z zapyleniem w uprawach. 

4) FOLUR S - płynny nawóz specjalnie skomponowany do uzupełnienia azotu(N) i siarki (SO3) w aplikacjach dolistnych. Zapewnia szybkie i synergistyczne działanie obu składników. Charakteryzuje się wyjątkowo niską zawartością biuretu dzięki czemu istnieje możliwość zastosowania wysokich dawek bez obawy o poparzenia roślin.

5) NUTRICOMPLEX  - stanowi zestaw nawozów rozpuszczalnych w wodzie do odżywiania roślin poprzez fertygację lub nawożenie dolistne. Nutricomplex został przygotowany z surowców o najwyższym stopniu czystości, w pełni rozpuszcalnych w wodzie i wzbogacony o mikroelementy. PRODUKT BEZCHLORKOWY.