Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informujemy, iż w 2021 r wprowadzamy do obrotu (lub pozostawiamy w obrocie) kilka nowych produktów. Nowe produkty podobnie jak produkty z obecnej oferty zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Jesteśmy przekonani, że nowe produkty podobnie jak obecne zostaną przez Państwa docenione ze względu na ich wysoką efektywność przekładającą się na wysokość oraz jakość plonu przy relatywnie niskim koszcie zastosowania na hektar. Poniżej przedstawiamy nowe produkty wraz z ulotkami do pobrania. 

1) NUTRICOMPLEX  - stanowi zestaw nawozów rozpuszczalnych w wodzie do odżywiania roślin poprzez fertygację lub nawożenie dolistne. Nutricomplex został przygotowany z surowców o najwyższym stopniu czystości, w pełni rozpuszcalnych w wodzie i wzbogacony o mikroelementy. PRODUKTY BEZCHLORKOWE. Od kilku lat jest Państwu znany Nutricomplex 18. W roku 2020 wprowadzamy kolejny produkt z tej linii o nazwie Nutricomplex Blue (inaczej fosforowy).

2) Seed Sprint H5 Nawóz startowy w formie mikrogranul na bazie azotu i wysokoskoncentrowanego fosforu do aplikacji zlokalizowanej w trakcie wysiewu nasion. Seed Sprint H5 zawiera dodatkowo 5% Humifirst WG.

3) Universal 6 (U 6)- jedyny adiuwant na rynku, który ulega 100% biodegradacji. U6 jest mieszaniną biodegradowalnych niejonowych substancji powierzchniowo czynnych (surfaktantów). U6 jest adiuwantem tworzącym wosk/ żel. U6 to doskonały partner w mieszaninach zbiornikowych z fungicydami, insektycydami i totalnymi herbicydami

4) NANOPLANT PROFI - znany już przez Państwa produkt, jednakże ze względu na jego innowacyjność umieszczony w sekcji "Nowości" . Pierwszy w Europie nawóz rolniczy wykonany w technologii NANO z certyfikatem FRAUNHOFER IKTS w Dreźnie, potwierdzającym, że produkt zawiera ponad 50% cząsteczek o wymiarach poniżej 100 nanometrów (to jest, zgodnym z definicją określoną przez Komisję Europejską w Zaleceniu nr 2011/696/UE). Dzięki zastosowaniu technologii NANO składniki z produktu NANOPLANT są wykorzystane przez rośliny w 100 %-ach, a pełen efekt działania produktu uzyskujemy już po 1 - 2 godzinach od zastosowania. NANOPLANT, który można stosować w mieszaninach ze wszystkimi środkami nalistnymi, utrzymuje metabolizm roślin na wysokim poziomie przez cały okres wegetacji. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką oraz artykułem nt. produktu.