Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informujemy, iż w 2021 r wprowadzamy do obrotu (lub pozostawiamy w obrocie) kilka nowych produktów. Nowe produkty podobnie jak produkty z obecnej oferty zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Jesteśmy przekonani, że nowe produkty podobnie jak obecne zostaną przez Państwa docenione ze względu na ich wysoką efektywność przekładającą się na wysokość oraz jakość plonu przy relatywnie niskim koszcie zastosowania na hektar. Poniżej przedstawiamy nowe produkty wraz z ulotkami do pobrania. 

1) NUTRICOMPLEX  - stanowi zestaw nawozów rozpuszczalnych w wodzie do odżywiania roślin poprzez fertygację lub nawożenie dolistne. Nutricomplex został przygotowany z surowców o najwyższym stopniu czystości, w pełni rozpuszcalnych w wodzie i wzbogacony o mikroelementy. PRODUKTY BEZCHLORKOWE. Od kilku lat jest Państwu znany Nutricomplex 18. W roku 2021 wprowadziliśmy kolejny produkt z tej linii o nazwie Nutricomplex Blue (inaczej fosforowy).

2) Universal 6 (U 6)- jedyny adiuwant na rynku, który ulega 100% biodegradacji. U6 jest mieszaniną biodegradowalnych niejonowych substancji powierzchniowo czynnych (surfaktantów). U6 jest adiuwantem tworzącym wosk/ żel. U6 to doskonały partner w mieszaninach zbiornikowych z fungicydami, insektycydami i totalnymi herbicydami

3) Granufol pH Bor - proszkowy nawóz zawierający 160 g Boru w postaci kwasu borowego + octoboranu. Produkt nie podonosi pH cieczy roboczej dzięki czemu Bor jest lepiej wchłaniany i nie wpływa na niższą efektywność innych substancji np. w insektycydach. Nawóz został wykonany w technologii Amix.

4)VitFol SMag - płynny nawóz doslistny zawierający N, S oraz Mg. Wyjątkowo nowoczesny sposób kompleksowania jonów magnezu (Mg) i siarki (S) oraz zdolność nawozu do zakwaszania i kondycjonowania cieczy roboczej w technologii Amix pozwala
na optymalne wchłanianie składników pokarmowych i ich wykorzystanie przez roślinę. Przyswajalność składników w produkcie    VitFol SMag jest zdecydowanie wyższa niż w innych tego typu produktach.

5) NANOPLANT ULTRA B - Do tej pory stosowaliście Państwo znany już od kilku lat produkt Nanoplant Profi. W tym roku wprowadzamy do obrotu nowy, znacznie bogatszy w składniki Nanoplant Ultra B. Seria Nanoplant to pierwsze w Europie nawózy rolnicze wykonane w technologii NANO z certyfikatem FRAUNHOFER IKTS w Dreźnie, potwierdzającym, że produkt zawiera ponad 50% cząsteczek o wymiarach poniżej 100 nanometrów (to jest, zgodnym z definicją określoną przez Komisję Europejską w Zaleceniu nr 2011/696/UE). Dzięki zastosowaniu technologii NANO składniki z produktu NANOPLANT są wykorzystane przez rośliny w 100 %-ach, a pełen efekt działania produktu uzyskujemy już po 1 - 2 godzinach od zastosowania. NANOPLANT, który można stosować w mieszaninach ze wszystkimi środkami nalistnymi, utrzymuje metabolizm roślin na wysokim poziomie przez cały okres wegetacji. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką oraz artykułem nt. produktu.

6) Top Zink - produkt "cynkowy" wykonany w najnowszej technologii nawozów dolistnych JUMI LEAF. Zawiera 700 g Cynku w 2-ch formach: 670 g w wolno działającej formie tlenkowej oraz 30 g w szybko działającej formie azotanowej. Ponadto dla lepszej skuteczności zawiera w sobie adiuwant.