Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą SMP Agro sp. z o.o, której produkty w 2022 r wprowadzamy do obrotu. Firma SMP Agro jest producentem bardzo ciekawych innowacyjnych produktów "pomocniczych" dla rolnictwa. Produkty SMP Agro pomagają optymalizować zabiegi chemiczne lub zastępować niektóre z pestycydów. Wszystkie produkty SMP Agro charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i efektywnością co jest potwierdzone licznymi badaniami oraz współpracą z naukowcami z Polski i zagranicy.

W ofercie Za-Rol znajdą się poniżej wymienione produkty: 

1) Biomega - bakteria "nawozowa". Szczep zawarty w produkcie wiąże azot atmosferyczny udostępniając go roślinom. Dzięki temu w nawożenie azotowe można ograniczyć o 10 - 20 %. Dodatkowo wpływa na solubilizację fosforu udostępniając roślinie większe ilości tego pierwiastka. Wpływa również pozytywnie na rozwój korzeni poprawiając pobieranie składników pokarmowych z gleby.

2) Insector - preparat oparty na naturalnych składnikach do zwalczania szerokiego spektrum szkodników. Insectro tworzy lepką powłokę, która unieruchamia szkodniki, zatyka przetchlinki w konsekwencji czego uśmierca organizmy szkodliwe. 

3) Hepta Pro - wysoko przyswajalny kompleks miedzi skompleksowanej kwasem heptaglukonowym. Miedź zawarta w produkcie wykazuje silne działanie systemiczne. Dzięki swemu składowi preparat stosowany zapobiegawczo chroni rośliny przed wystąpieniem chorób grzybowych a stosowany interwencyjnie zwalcza lub wspomaga zwalczanie wielu chorób grzybowych.

4) Gleber - adiuwant nowej generacji do stosowania z herbicydami doglebowymi. 

5) Carboksylan - wysoko przyswajalny potas z kwasami karboksylowymi. Szczególnie polecany do poprawy wykorzystania fosforu z nawozów doglebowych, lepszego wykorzystania przez roślinę nawozów dolisnych, w trakcie suszy i intensywnych upałów jak również przy uszkodzonym systemie korzeniowym oraz w okresie największego zapotrzebowania na potas i energię (Ulotka w przygotowaniu).