Środki wapnujące Ecograncali Activ-Corg i Ecosilitcali Activ-Corg to nie alternatywa tylko ... rozsądny wybór !  

Środki wapnujące Vincal, których skład opiera się na naturalnej kredzie jeziornej, przyciągają coraz większą uwagę i z roku na rok stają się bardziej popularne i niejednokrotnie stanowią stały element agrotechniki w gospodarstwach rolniczych.

Na rynku nawozowym dostępnych jest bardzo wiele różnych środków wapnujących, mniej lub bardziej efektywnych. Środki wapnujące Vincal – Ecograncali Activ-Corg i Ecosilitcali Activ-Corg wyróżnia spośród wszystkich innych głównie to, że podstawowymi składnikami obu produktów jest wapń w formie węglanowej CaCO3 i węgiel organiczny Corg. Ich współwystępowanie sprawia, że
Ecograncali Activ-Corg i Ecosilitcali Activ-Corg stanowią jedyne w swoim rodzaju i unikatowe środki wapnujące na rynku nawozowym w Polsce i Europie. Oba środki wapnujące zasadniczo różnią się tylko formą. Ecograncali Activ-Corg to środek granulowany, a Ecosilitcali Activ-Corg – pylisty.

Zapraszamy na stronę internetową Vincalgdzie możecie się Państwo dowiedzieć więcej o produktach oraz zaleceniach. 

Zapraszamy również do lektury szczegółowej broszury dotyczącej stosowania Ecograncali.

Z przyjemnością informujemy, iż firma Za-Rol posiada wyłączność na sprzedaż produktów Vincal w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz kujawsko-pomorskim.