Poza produktami na zasadzie dystrybucji w firmie Za-Rol znajdziecie Państwo również wiele ciekawych produktów, które firma pozyskuje na zasadzie poddystrybucji.

1) Universal 6 (U 6)- jedyny adiuwant na rynku, który ulega 100% biodegradacji. U6 jest mieszaniną biodegradowalnych niejonowych substancji powierzchniowo czynnych (surfaktantów). U6 jest adiuwantem tworzącym wosk/ żel. U6 to doskonały partner w mieszaninach zbiornikowych z fungicydami, insektycydami i totalnymi herbicydami

2)VitFol SMag - płynny nawóz doslistny zawierający N, S oraz Mg. Wyjątkowo nowoczesny sposób kompleksowania jonów magnezu (Mg) i siarki (S) oraz zdolność nawozu do zakwaszania i kondycjonowania cieczy roboczej w technologii Amix pozwala
na optymalne wchłanianie składników pokarmowych i ich wykorzystanie przez roślinę. Przyswajalność składników w produkcie   VitFol SMag jest zdecydowanie wyższa niż w innych tego typu produktach.

3) NANOPLANT ULTRA B - Do tej pory stosowaliście Państwo znany już od kilku lat produkt Nanoplant Profi. W tym roku wprowadzamy do obrotu nowy, znacznie bogatszy w składniki Nanoplant Ultra B. Seria Nanoplant to pierwsze w Europie nawózy rolnicze wykonane w technologii NANO z certyfikatem FRAUNHOFER IKTS w Dreźnie, potwierdzającym, że produkt zawiera ponad 50% cząsteczek o wymiarach poniżej 100 nanometrów (to jest, zgodnym z definicją określoną przez Komisję Europejską w Zaleceniu nr 2011/696/UE). Dzięki zastosowaniu technologii NANO składniki z produktu NANOPLANT są wykorzystane przez rośliny w 100 %-ach, a pełen efekt działania produktu uzyskujemy już po 1 - 2 godzinach od zastosowania. NANOPLANT, który można stosować w mieszaninach ze wszystkimi środkami nalistnymi, utrzymuje metabolizm roślin na wysokim poziomie przez cały okres wegetacji. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką oraz artykułem nt. produktu.

4) Top Zink - produkt "cynkowy" wykonany w najnowszej technologii nawozów dolistnych JUMI LEAF. Zawiera 700 g Cynku w 2-ch formach: 670 g w wolno działającej formie tlenkowej oraz 30 g w szybko działającej formie azotanowej. Ponadto dla lepszej skuteczności zawiera w sobie adiuwant.

5) Granufol pH Bor - proszkowy nawóz zawierający 160 g Boru w postaci kwasu borowego + octoboranu. Produkt nie podonosi pH cieczy roboczej dzięki czemu Bor jest lepiej wchłaniany i nie wpływa na niższą efektywność innych substancji np. w insektycydach. Nawóz został wykonany w technologii Amix.