Szanowni Państwo.

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą SMP Agro sp. z o.o, której produkty w 2022 r wprowadzamy do obrotu. Firma SMP Agro jest producentem bardzo ciekawych innowacyjnych produktów "pomocniczych" dla rolnictwa. Produkty SMP Agro pomagają optymalizować zabiegi chemiczne lub zastępować niektóre z pestycydów. Wszystkie produkty SMP Agro charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i efektywnością co jest potwierdzone licznymi badaniami oraz współpracą z naukowcami z Polski i zagranicy.

W ofercie Za-Rol znajdą się poniżej wymienione produkty: 

1) Biomega - bakteria "nawozowa". Szczep zawarty w produkcie wiąże azot atmosferyczny udostępniając go roślinom. Dzięki temu  nawożenie azotowe można ograniczyć o 10 - 20 %. Dodatkowo wpływa na solubilizację fosforu udostępniając roślinie większe ilości tego pierwiastka. Wpływa również pozytywnie na rozwój korzeni poprawiając pobieranie składników pokarmowych z gleby.

2) Insektor -  preparat nie zawiera substancji czynnych insektycydów. Wykorzystywany jest do  zwalczania szerokiego spektrum szkodników. Insektor tworzy lepką powłokę, która unieruchamia szkodniki, zatyka przetchlinki w konsekwencji czego uśmierca organizmy szkodliwe.  

3) Hepta Pro -  wysoko przyswajalny kompleks heptaglukonianu miedzi. Wykazuje silne działanie systemiczne. Dzięki swemu składowi preparat sprawuje funkcję prewencyjną I utrudnia porażenie przez patogeny.

4) Gleber - adiuwant nowej generacji do stosowania z herbicydami doglebowymi. 

5) Karboksylan - wysoko przyswajalny potas z kwasami karboksylowymi. Szczególnie polecany do poprawy wykorzystania fosforu z nawozów doglebowych, lepszego wykorzystania przez roślinę nawozów dolisnych, w trakcie suszy i intensywnych upałów jak również przy uszkodzonym systemie korzeniowym oraz w okresie największego zapotrzebowania na potas i energię (Ulotka w przygotowaniu).