Tradecorp jest firmą, która ma swoje korzenie w Hiszpanii. Została założona w 1985 roku i od tego czasu prowadzi działalność w sektorze rolniczym. W ciągu tych lat firma zyskała głębokie doświadczenie w dziedzinie odżywiania roślin , w szczególności w segmencie mikroskładników i nawozów specjalistycznych.

Poniżej przedstawiamy kilka dostępnych w Za-Rol produktów z bardzo szerokiej oferty firmy Trade Corporarion:

1) Ruter AA - (wyłączność na Polskę) 

Płynny organiczno-mineralny nawóz NPK z aminokwasami wzbogacony mikroelementami chelatowanymi EDTA i EDDHA. Równowaga składników NPK w RuterAA jest skomponowana dla wszystkich upraw i dla każdej fazy rozwojowej. Poza ulotką do pobrania również tabela mieszalności 

2) Spray Plus - Płynny nawóz azotowy (225g/l azotu (N) w formie mocznikowej) z siarką (S) (600g/l SO3). Spray Plus jest przeznaczony do poprawy jakości wody używanej do przygotowywania cieczy roboczych pestycydów, szczególnie herbicydów i nawozów dolistnych.

3) Humistar - Płynny koncentrat zawierający kwasy huminowe i fulwowe ekstrahowane z Leonardytów.

4) Phylgreen - Phylgreen jest w 100% czystym, zimnym ekstraktem z alg Ascophyllum nodosum, produkowanym w innowacyjnym, ekskluzywnym procesie delikatnej „ekstrakcji na zimno". Do pobrania również Tabela mieszalności.

5) Phylgreen Mira - Phylgreen Mira jest płynnym produktem zawierającym ekstrakt algowy Phylgreen, wzbogacony w bor, molibden oraz magnez i azot. Stymuluje kwitnienie oraz zawiązywanie owoców wpływając jednocześnie na wzrost plonu.

6) Amifol K - Specjalny roztwór potasu z aminokwasami. Możliwość stosowania w czasie suszyAzot (N) amidowy: 9,6 g/l, wolne aminokwasy - 75 g / L, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie: 465 g/l (31 %w/w). 

7) Biimore -  jest naturalnie uzyskiwanym ultrawydajnym biostymulatorem, powstałym w wyniku fermentacji melasy z trzciny cukrowej przez bakterie corynebacterium glutamicum.  To ultrawydajne i zrównoważone rozwiązanie polecane dla szerokiej gamy upraw. Już bardzo mała dawka Biimore wystarczy, aby uwolnić cały potencjał upraw i umożliwić rolnikom osiąganie plonów najwyższej jakości przy maksymalnej produktywności.

8) Kurego N-HPC - miedź systemiczna w postaci nanocząsteczek kompleksowana kwasem glukonowym. Najwyższa skuteczność na rynku. Bezpieczeństwo stosowania w szerokim zakresie pH od 1 – 10. Łatwe tank miksy zarówno z kwaśnymi jak i zasadowymi produktami. Produkt stosowany zgodnie z zaleceniami nie powoduje fitotoksyczności. Miedź przyswajalna w 100 % dzięki technologii nanocząsteczkowej - szybsze pobudzenie produkcji kwasów organicznych odpowiedzialnych za Indukowaną Odporność Systemiczną ISR). System HTC, który wpływa na poprawę wchłaniania i transport cząsteczek wewnątrz rośliny. Zwiększa koncentrację w liściu substancji aktywnych środków wgłębnych i systemicznych stosowanych łącznie z Kupper N-HPC. Badania wykazują koncentrację wyższą o nawet 27% na drugi dzień od zastosowania. Możliwość mieszania również z aminokwasami i algami. Bardzo duża skuteczność w hamowaniu rozwoju grzybów patogennych odpowiedzialnych za choroby grzybowe roślin – rewelacyjny pomocnik w walce z chorobami grzybowymi przy dodawaniu do zabiegów fungicydowych.

9) Nutricomplex - stanowi zestaw nawozów rozpuszczalnych w wodzie do odżywiania roślin poprzez fertygację lub nawożenie dolistne. Nutricomplex został przygotowany z surowców o najwyższym stopniu czystości, w pełni rozpuszcalnych w wodzie i wzbogacony o mikroelementy. PRODUKTY BEZCHLORKOWE. Od kilku lat jest Państwu znany Nutricomplex 18. W roku 2021 wprowadziliśmy kolejny produkt z tej linii o nazwie Nutricomplex Blue (inaczej fosforowy). 

10) Folur S - płynny nawóz specjalnie skomponowany do uzupełnienia azotu(N) i siarki (SO3) w aplikacjach dolistnych. Zapewnia szybkie i synergistyczne działanie obu składników.

11) Seed Sprint H5 - Nawóz startowy w formie mikrogranul na bazie azotu i wysokoskoncentrowanego fosforu do aplikacji zlokalizowanej w trakcie wysiewu nasion. Seed Sprint H5 zawiera dodatkowo 5% Humifirst WG.

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. produktów należy kontaktować się z Przedstawicielami Trade Corporation